15TrM 6634:
dnes som ju na Filiakle pofotil, takze fotky budu coskoro (ty koxso, teraz je to ako na mestskej fek..., ale nie, doprave :-D)
Ozaj, co vravite na to, ze sa ma k nam dostat SM16,5????
dnes som ju na Filiakle pofotil, takze fotky budu coskoro (ty koxso, teraz je to ako na mestskej fek..., ale nie, doprave :-D)
Ozaj, co vravite na to, ze sa ma k nam dostat SM16,5????

si
klf: hmm jazdis nacierno, mal by si sa hanbit a nie sa tym chvalit... a potom sa este budes stazovat ze uroven cestovania je taka aka je. Moj nazor je taky, ze nech revizorov beha co najviac, a nech su pokuty co najvyssie, aby sa neoplatilo nikomu cestovat nacierno... pochopim, ak by si odrbaval telekomunikacie, lebo su to zdieraci jak svina, ale DP ktory ide od 10tich k 5tim este takto oberat o tu malu trosku prijmov z cestovneho....