Dobry den.Mam jednu otazku. Letim do Londyna 27.12.2005 o 7:10. Idem z Kosic, vlak dorazi do Bratislavy o 05:44,autobus 61 na letisko mi ide o 05:50,podla cestovneho poriadku ma byt na letisku okolo 06:10. Check in je uzavrety o 06:40.Moja otazka. Stihnem to?? Nebudu nahodou zapchy aj ked je to pocas prazdnin?Ci si mam radsej zobrat taxi? ?
frenky
http://www.kelkoo.nl/b/a/ss_mercedes_benz_maxi.html
snad to bude fungovat.. Ten nas je v podstate to iste, ako ten cerveny (2. od vrchu), az na to, ze ma tie dvojkridlove dvere. ?