Jinak opět pro ty, kteří tu nechtějí číst podobné hádky a plky
Zase jiné fotky Poršetry:
http://archibald.rajce.net/Vektra_a_Anitra/
A tady trolejbus Škoda 25Tr Citelis pro České Budějovice, který bude jezdit i v Bratislavě. Jedná se o pravní trolejbus v kastli kloubového Citelisu. Fotky nejsou zrovna zdařilé.:
http://rybamacek.sweb.cz/cnds/img/25tr-03.jpg
http://rybamacek.sweb.cz/cnds/img/25tr-06.jpg
Zase jiné fotky Poršetry:
http://archibald.rajce.net/Vektra_a_Anitra/
A tady trolejbus Škoda 25Tr Citelis pro České Budějovice, který bude jezdit i v Bratislavě. Jedná se o pravní trolejbus v kastli kloubového Citelisu. Fotky nejsou zrovna zdařilé.:
http://rybamacek.sweb.cz/cnds/img/25tr-03.jpg
http://rybamacek.sweb.cz/cnds/img/25tr-06.jpg
akurat je "blbe", ze nasi zapadny susedia su na to momentalne lepsie a tak ich debaty o veciach, vratane dopravy vyzeraju casto trcoha inac... realnejsie napr.
Sommelier
To nie je problem.
Kto do toho polezie ?
Preco sa uz davno nestavia na Staromestskej, ktoru keby niekto zakryl ziska najlukrativnejsiu stavebnu plochu v Strednej Europe ?
Myslis, ze ten zamer Noveho Mesta bol realny ? Ciste zacpatie ust volicom. Je lepsie stavat na cistej ploche ako sa zaoberat nejakou primitivnou, zavadzajucou zeleznicou. Vsak by okradali svoje rodiny !
Nehovoriac o tom, ze projektova dokumentacia dopravneho kolosu takeho razenia, akou je stanica nosneho systemu na Trnavskom by musela byt nevyhnutne zakomponovana v rozvojovom plane => aby bol vypracovany kompletny plan vedenia elektrickovych trati a ich prestavb do roku cca. 2050 a viac.
Kolko nemame hlavneho architekta ?
A ked ho budeme mat, co to bude za blazna, ktory si to mesto zoberie na krk, ked si donho od Marie terezie stale niekto nieco utieral ? A je tak sprznene...
A mam pocit, ze socialisticki architekti itak spravili najviac, za co im patri cest a chvala. ?
Materialy boli ake boli, penazi bolo tolko kolko bolo.