Reply on: N/A #53768:
Absolútny súhlas. 88 je dosť nevyužívaná, keď nie je nápor študentov (výnimka ranná špička - ale vtedy tiež nie je nejako extra naplnená)
A pre tých, čo bývajú okolo zastávky EU, je zastávka Bulíková v pohodovej vzdialenosti.
Andy