Ked uz sa tu tak keca o busoch, zastavkach a zastavovaniach.. tak ma zaujima ze kde ma autobus zastavit (oficialne)? Mne sa bezne stava ze predok autobusu zastavi napr 3metre pred oznacnikom, dakedy 5 metrov za oznacnikom a obcas presne pri oznacniku.... a casto my to dost vadi.
A napriklad ak niekto pozna zastavku mlada garda smer mesto, tak uz 2krat sa stalo ze zastavil 3 metre za oznacnikom kde uz su tie 'zvodidla pre chodcov' (alebo neviem ako to nazvat) a zvycajne sa preto 1dverami neda nastupit ani vystupit...
A napriklad ak niekto pozna zastavku mlada garda smer mesto, tak uz 2krat sa stalo ze zastavil 3 metre za oznacnikom kde uz su tie 'zvodidla pre chodcov' (alebo neviem ako to nazvat) a zvycajne sa preto 1dverami neda nastupit ani vystupit...
frenky
Sam som velmi zvedavy, ako bude (by bola) vytazena linka spod Noveho mosta do DNV cez Devin, o ktorej sa seriozne uvazuje. Myslim, ze aj tam by sa teoreticky hodilo neskor zopar 15m busov. Ale to su vsetko len moje "rojkovske" predstavy. ? Uvidime, co prinesie cas.
Btw, otazocka pre niekoho schopneho odpovede:
Kedy by asi mali prist tie 2 mini busy urcene pre Horsky park a Kalvariu? Nemali prist nahodou do konca novembra ´05? ?