V múzeu dopravy nájdete aj technické skvosty
http://cestovanie.sme.sk/clanok.asp?cl=2480289
http://cestovanie.sme.sk/clanok.asp?cl=2480289
Este ak mozte tak mohli by ste napisat nicky ludi od Vas? Dost by ma to zaujimalo. Par ludi asi viem len by som si to chcel overit.
m@rtin
http://tram-forum.prazsketramvaje.cz//files/241105_2.jpg
SZKV:
Dlouho jsem tu nebyl, ale těch bludů, cos tu napsal... nestačím se divit. Mimojiné, M1 nejsou průchozí kvůli hasičům. Zakázali to.
Papyr:
Ta zlá stověžatá matička ti tu umožnila studovat, tím chci říct, že zrovna ty si na ní tak můžeš stěžovat...