Reply on: Sommelier #52964:
Neviem, ja tam mám akurát tlačítko HELP.
Uvazovalo sa aj o tomto, pre nevyhody sa to nezrealizovalo...
Vazkari by urcite nesuhlasili so zrusenim spoja do skoly, zase by len boli protesty
Treba si vybrat mensie zlo z pohladu vsetkych stran...

d3k0
Ad 78 - nevsimol som si, ze by 99 chodila len v useku Farskeho - Ovsiste... Ostatnu Petrzalku ubratim vozov odpiseme? Kedy si sa bol naposledy pozriet cez vikend, aka plna je napr. na zastavke Budatinska? BTW 78 nechodi cez vikend - to ani ex88 by nechodila cez vikend?
Ad 84 - zo zastavky Bulikova je to na zastavku EU 1 (slovom jedna) minuta, cez podchod dve. Velky problem pre studentov? Nehovoriac o tom, ze doteraz aj tak velka cast z nich slapala na 83, ked im usla 84.
Ad Tupoleovova - si si isty, ze tie pozemky tam su majetkom mesta?