Reply on: SZKV #52583:
Já už fakt nevím, jestli má cenu se s Tebou vůbec bavit. Tvá nesmyslná vymyšlená idea o tom, že na ŽSR 180 se vlak rozjede a jede ustálenou rychlostí, Ti byla dávno vyvrácena. Jenže Ty věci, které se Ti do Tvého nemocného dogmatického mozku nehodí, prostě vytěsňuješ.Stejně tak je naprostá, ale naprostá lež, že by jakékoliv Bčko na podvozku Görlitz V mělo ať už subjektivně nebo objektivně klidnější chod než Bt nebo Bdt na podvozcích VÚKV nebo GP200. A zelená koženka je na Slovensku k vidění mnohem častěji, než v ČR, i když by to při té redukci nemuselo být k vidění už vůbec (což Ty do smrti nepochopíš).
SZKV
I když na druhou stranu, když u nás smetla tramvaj na Karlově náměstí pár lidí, tak se taky nic nestalo- řidič sedí, cestující jsou na pravdě Boží a magistrát spolu s DP melou pořád starou písničku- metro do Letňan je drahé (holt dopravy do polí je nám třeba) a na tramvaje není, tak se bude akorát kontrolovat, jestli se přes výhybky jezdí povolených 15 km/h (což rychlosti přepravy nepřidá). Bože, kde jsem se to narodil!