Reply on: TeBeCe #52017:
Kua, dobre im Brono povedal! Keby mali ti novinari este trosku viac rozumu, co je vylucene, tak by z toho mohli spravit aj vacsiu vec. Lenze oni vedia pisat iba o hovadinach....
este by to aj cesty mohlo polievat. Napríklad tu, co cez zimu jazdi s pluhom.
Peon
Ak som správne pochopil podľa www.dpb.sk , tak linka č. X82 bude premávať IBA v utorok 1. 11. 2005?! Dožvie, či aj tentokrát pripravia mapu jej trasy a teda aj jej CP na zastávky vylepia...
Myslím, že jej minuloročná trasa z Holíčskej cez Cintorín Petržalka k Matadoru bola hlavne pre Petržalčanov lepšia.
Takto vlastne bude robiť okruh ŽST Petržalka - Cintorín Petržalka - Matador - ŽST Petržalka alebo to bude obojsmerná trasa?
Myslím, že najlepšie by bolo, keby určené spoje linky č. 80 mimoriadne z Matadoru pokračovali cez Cintorín Ružinov, Terno až na Holíčsku. Čo si vy o tom myslíte?