Reply on: Ámos Keynes #52001:
To vieš, prejavil sa môj vzťah k poriadku a snaha mať všetko čo najkrajšie. A práve preto, že som tiež videl aké je to v Prahe (napr. pri Hrade), nie som veľkým zástancom takejto úpravy. Ono totiž nezasvätený, a tých je väčšina, si povie načo tú trávu sadia, keď to takto vyzerá.

LUK
http://www.uvo.gov.sk/vestnik/hladaj05.php?rok=05&vcislo=202&tabulka=vysl05&retazec=dpb+traktor&aalebo=a