Reply on: S499.1023 #51323:
Nieje to porovnateľné. ☠ ___________________
Re #51384 TeBeCe: Ale ten variant 1b sa nebude realizovať, že nie? ?
___________________
Čo ja viem tak na letisko/z letiska ľudia využívajú MHD a aj z kuframi. Minule som na L61 videl aj nejakých francúzov - kupodivu, veď oni by mohli mať na ten taxík, nie?
Opakujem, to že si doletení turisti nemajú ako kúpiť lístky je KOLOSÁLNA OSTUDA. ?
inTony
K tomu Račku.. Ľudia nemajú linku 59 využívať ako spoj z centra, je to spoj z Petržalky do škôl v Rači.. Z centra môžu ísť na električky s prerstupom na 55/65. A nie tam zbytočne zaplňovať autobus keď môžu ísť na eliny.. pre 59 by som zrušil Račko aj Mladú gardu