Tak som sa dnes viezol 7085 , vydavala divne zvuky a klepotal 2.podvozok. Dvere ktore su snad aj na najstarsej T3 pekne v I , mali uz tendenciu ist do M , vzhladom na to ako dlho je v premavke pochybujem ,ze to je od narvanosti elektricky. Naozaj ma prekvapuje co na nej tak dlho mohli (ne)robit a napada ma otazka ci je vyhodnejsie robit prerabku tu alebo v CR? ?
Keby bol vozový park obnovený, potom by mohli stavať električku. Lebo to bude dosť na hovno, že síce bude električka, ale zase ňou bude cestovať len spodina, lebo od električky domov pôjde rozpadnutý Ikarus , resp. Karosa...
:
SZKV
A rozhodně netvrdím, že to v Bratislavě znám, ale na Kúpalisku Matador jsem nastupoval dost často (skoro vždy, když jsem dorazil na ŽST Petžalka- je to pár metrů a já rád jezdím z konečné ? ) a nevzpomínám si, že by v tom autobuse bylo více než 5 lidí. Ale opakuju, že je to jen můj subjektivní pocit, ovšem nevypadá to tam zrovna jako nejdůležitější stanice v Petžalce, fakt sorry...