Reply on: hoppusmark #49741:
Veď hej, ja keby som mal tú moc zmeniť niečo v našej mhd, tak ako prvé by som kúpil nové busy predovšetkým kĺbové. Lebo ako som povedal, súčasným systémom sa možný kritický nedostatok vozidiel oddiali, ale nevydrží to večne. Povedal by som, že tento nový systém, niežeby bol zlý, ale je len akýmsi východiskom z núdze, pomocou ktorého sa zopár ľudí v DPB, ktorým ešte záleží na našej mhd (skoda že ich nie je viac) snaží udržať tu mhd stoj čo stoj aj v zlej finančnej sitácií.
Malic
Podla mna by sa na to malo vyclenit hooooooooodne penazi a malo by sa s tym daco robit.
Nic menej, stale trvam na tom, ze optimalizacia je dobra vec a treba v nej pokracovat aj v inych mestskych castiach a aj s elektrickami. Jasne, ze sa urobia aj chyby, ale som za to, aby sa opravili len RELEVATNE chyby, nie kraviny.