Reply on: AAA #49594:
Ďakujem, ale ak je s tým veľa roboty, nestojí to za to. Dúfal som len, že niekto bude mať tie staré CP trebárs vo formáte PDF alebo GIF, ako napr. zverejnil DPB tie nové. ?
naviac myslim ta pani pisala cosi o svojej znizenej pohyblivosti...
BMko
Preferencia je na figu. Fungovala az 2 dni, uz je to prepnute do rezimu automat. Takze, nestihnes semafor, tak tam trcis 3 minuty ako debil. Indukcne slucky a opticke srandicky, by som z preferovanej krizovatky made in siemens, zvesil a napojil by som tam povelovy trolejovy kontakt na, ktorom by urcite lepsie fungovala preferencia