takze, volal som s Petrom Pankracom a dozvedel som sa, ze historicak T2 c. 215 sa bude uz lakovat (po viacrocnom pobyte v UD). Taktiez je skoro dokonceny vlecak SGP, ktory pojde do supravy za historicak c. 38 (aj ked 38 nikdy s vlecakmi nepremaval, nepremaval takmer vobec lebo je to atypicky voz). To je aj dovod, preco je 38 teraz v UD. Lebo ked uz natriet, tak oba vozy. Ale to bude pekna suprava, lebo 38 konstrukcne vychadza z vlecaku SGP, cize ako suprava budu vyzerat pekne.
A Beusa v original zacviku este mate moznost stretnut, posledny den je nedela, dajaka linka 14 (poradie neviem)
A Beusa v original zacviku este mate moznost stretnut, posledny den je nedela, dajaka linka 14 (poradie neviem)
Turbo
pre tych, ktory este nestihli odviezt sa s BEUS-om, zajtra jazdi na 14/5 rano (vozidlo pravdepodobne K2)
tu mate par odchodov z obratiska RUŽINOV-ASTRONOMICKÁ:
05:37
06:45
07:55
09:08
10:23
11:38
12:53
takze ak mate cas, choddte ho moralne podporit!