Reply on: Sommelier #48321:
DPMP moze byt jedine Presov alebo Pardubice. To by mal inteligentny, scestovany clovek vediet ?. Ale tu sa bavime o Slovensku.
Ci ich k tomu donutila konkurencia alebo co, to neviem. Kazdopadne Irisbus zlacnil skoro o polovicu.
El Sergio
Zistil som, že zo zastávky Hrobákova sa dá teoreticky dostať na jeden prestup kamkoľvek v Bratislave s výnimkou Východného, čím sa vlastne Hrobákova stala najnapojenejšou zastávkou v meste, dokonca tromfla aj Hlavnú stanicu! ?
Skrátka, neefektívny systém v Petržalke je konečne pochovaný a s ním aj linky od všadiaľ všade... ?
Aj keď minimálne tú 92 si mohli odpustiť... ?