milancco: To busy na linke 90 vyzerajú ako po výbuchu kvôli Kopčanom??? Ja som myslel že je to kvôli zvyšku Petržalky(teda trasy l.90 od Kopčianskej po Vyšehradskú..)
Ale bude to asi spôsoberné oboma faktormi ? ?
Ale bude to asi spôsoberné oboma faktormi ? ?
najma v useku Syslia-Domkarska. Domkarska totiz miestami pripomina emental. Tak sa ani necudujem ze v poslednej dobe jazdia na L86 same crepy
juro
Stale nechapem aku vyhodu bude mat konecna na Dostihovej drahe. Nebudu tam musiet vybudovat nejake wc atd? Aby to nebolo v konecnom dosledku drahsie ako par vzkm navyse.