Reply on: jozef1956 #47494:
pre taketo pripady vymysleli taxiky...ak ma clovek vela batoziny, deti, tak ho to vyjde o malo drahsie ako MHD...mimochodom ani letisko nema priame spojenie s ASMN a nikto sa nestazuje...
ale radsej sa nestazuj, lebo aj tu zrusia a budes tam mat aj cez tyzden taky kvalitny vyber spojov ako cez weekend
Mystery
zatiaľ sa môžem pridať k zástupu frfľajúcich petržalčanov, ale tak dúfam, že ešte čosi s tým spravia a hodia nám na zástavku ešte aspoň jeden spoj...