Reply on: Mystery #47202:
nuz, dan za ekologicky plynovy motor...tie sa kazia ako na beziacom pase...ak sa prave nekazia, tak musia ist na plnicku tankovat plyn (kedze cely den nevydrzia), cize opat musia byt hradene zalozakom... ?
)
Mystery
no a toho piateho, keď neprídem do práce, tak sa to dá riešiť. nemôžu mi dať áčko, lebo som neprišla kvôli doprave ;o))
takže nakoniec sa DPB poďakujem, že mi zariadili deň voľna ?