Si> S klimatizáciou by to bol trochu optimizmus. Ajtak neviem, načo to DPB kúpil s vkusnými škatulami na streche, ktoré po pár rokoch prestali fungovať. To radšej mohli za tie peniaze kúpiť hlásiče zastávok, tam netreba chladiace médium
Kedi to mam akoze precitat??? 
To by ste sa tlacit nemuseli a fungovalo by to jak cez den, tak aj v noci...a asi by to bolo drahsie
Andy