enge2: Spustiť by sa to malo ráno o 5.00 5. septembra spolu so spojazdnením mostu Košická. Do niekoľkých týždňou od schválenia má byť spracovaná konečná verzia po rokovaniach s MČ.
V každom prípade najlepšie by bolo, keby boli postavené oba varianty. Donovaly sú v zime väčšne ucpaté a išiel si už niekedy ne trase Martin - Žilina?


tomas1
Zaujimave je, ze magisrat si zas raz postavil hlavu a chce si postavit elektricku sam aj ked jedna alternativa projektu ZSR pocita s hubridnou tratou tratou po trase petrzalskej elektrickodrahy.
Bol som dlhsi cas mimo SK tak sorrry, ked to tu uz bolo.