Kam ja na to chodim..:)
http://www.schielfk.de/bilder.html
Odmyslite si jeho xicht-su tam myslim 3 fotky kde je vidno niaka elektricka /abo len casti/, ake aka to je neviem, necital som to, mozno to tam aj je napisane...
http://www.schielfk.de/bilder.html
Odmyslite si jeho xicht-su tam myslim 3 fotky kde je vidno niaka elektricka /abo len casti/, ake aka to je neviem, necital som to, mozno to tam aj je napisane...
Bon-Cu
A ak niekto chce stavat metro...a bude to FAKT CHCET /lebo z toho bude nieco mat - stat/, budu aj peniazky...a vasu 1435kovu siet vam ototo...Zamerajme sa na rozsirovanie nasej 1000 a CKD sa urcite nevede tak dobre, aby mohla odmietat zakazky, aj ked na 1000ky. Podpise sa zmluva o dlhodobej dodavke ci nieco take /nie som ekonom/, teda budu mat zarucene ze bude staly odber masin