Prosim vas. Asi pred mesiacom(13.4.) mali byt otvorene obalky ohladom dodavky trolejbusov s dieselagregatom. Neviete nieco blizsie, alebo som to zle pochopil?
A potom sa uz nebudeme bavit o tom, co je lepsie a co nie, ale o tom, co rozhodli sami uzivatelia 
fobust
Tak to je nieco ine. Na komisarkach sa skusal (udajne) akysi system mazania priamo v kolaji - nieco podobne je aj na obratisku na Barrandove v Prahe pred prvou rozradovacou vyhybko. Ak tam budes, tak si to mozes vsimnut. Okrem toho je toho plna Vieden, tam je to takmer vsade, aj pred oblukmi v meste.