Reply on: aurel #44020:
Ospravedlnujem sa - ked som si tu stranku poriadne pozrel, nasiel som to (dokonca este v lepsej podobe v jednom malom okienku). Ale fakt mi chvilu trvalo, kym som to nasiel
A potom sa uz nebudeme bavit o tom, co je lepsie a co nie, ale o tom, co rozhodli sami uzivatelia 
fobust
Velmi zaujimave citanie, skoda ze sa to nerealizovalo, bol by dnes pokoj. Aj ked v clanku tvrdili ze po roku 2000 by navrhovany system nezvladal dopravne zatazenie, tak musim podotknut, ze podla viacerych urbanicstickych studii mala mat Bratislava vtedy cez 700 000 obyvatelov a podiel IAD voci MHD mal byt mensi ako v sucastnosti je, tusim 30:70, ak nie 20:80. Preto tie vysoke naroky. Dalej treba poznamenat ze koncom 60-tych rokov neexitovali este take vysokokapacitne, nizkopodlazne a komfortne elektricky, ake mame dnes. Skoda, keby sme to mali, tak o ziadnom metre nesnivame...