Odbočovacia koľaj pri ex továrni na kefy je v pohode. Koľajnice nie sú príliš zodrané a pokiaľ je to celé stabilné, tak naozaj stačí skultivovať dlažbu. Záujemcov o východnú kultúru odkazujem na skutočne svojský oblúk za zastávkou Technická univerzita (smer Hl. stanica). ?
Vševedko samofandivý
Inak Marianka mala záujem nielen o MHD ale aj o pripojenie k BA, vždy však bola odmietnutá, pretože BA mala pocit, že by bola príťažou. Hodinový interval MHD do Marianky by znamenal oproti SADistickej súčasnosti rádové zlepšenie. Ale keď BA "sa cíti" na viac...