Robil som si doma taký menší poriadok a vyraďujem z evidencie nasledovné cestovné poriadky
z rokov 1998-2000:
Vnútroštátny CP vlakový: DB, ČD, NSB, SBB, SJ (aj na CD), PKP, FS, CFR
Medzinárodný CP vlakový: SNCF, OBB
Vnútroštátny CP vlak+bus: DSB
Vnútroštátny CP bus: Švajčiarsko, BB-kraj, KE-kraj
Zošitové CP ŽSR číslo: 122, 123, 124, 129 a 130
Ak by mal niekto záujem, stačí si po ne dojsť do Dúbravky, inak skončia v koši.
z rokov 1998-2000:
Vnútroštátny CP vlakový: DB, ČD, NSB, SBB, SJ (aj na CD), PKP, FS, CFR
Medzinárodný CP vlakový: SNCF, OBB
Vnútroštátny CP vlak+bus: DSB
Vnútroštátny CP bus: Švajčiarsko, BB-kraj, KE-kraj
Zošitové CP ŽSR číslo: 122, 123, 124, 129 a 130
Ak by mal niekto záujem, stačí si po ne dojsť do Dúbravky, inak skončia v koši.
Ja si myslim ze velmi velmi malo.
Kockac
Co sa tyka flekovania na 10 cm, privierania ludi do dveri a podobnych vylomenin, myslim, ze skuskami by mali prejst len ti vodici, ktori dokazu dostatocne predvidat situaciu, aby sa tomuto vyhli (v pripade dveri staci, ked vedia pouzivat spatne zrkadlo). Na druhej strane, velmi tazko sa predvida, ze vodic, ktory zastavuje na vedlajsej, zrazu so zjavnym sebevrazednym umyslom zrychli a vbehne Ti pod bus (resp. elinu). (Dodnes neviem, co ho k tomu viedlo, a dodnes tuzim, aby donho vtedy vodic "mierne" tukol.)