Pridavam sa k Beusovi. Napisal uz vlastne skoro vsetko podstatne.
Chcem este doplnit, ze podla nasich instruktorov sme patrili medzi najlepsich v kurze, kde sme figurovali ako clenovia klubu PMaRD. Znamena to, ze sme vytvorili myslim si DOST dobre podmienky pre prijatie dalsich clenov do kurzu.
Hanbu sme nespravili, skor naopak !
Takze kto bude mat zaujem, moze skusit ist v nasich slapajach.
Stoji to za to !!! ;)))
Jo... a teraz to najdolezitejsie z mojej strany:
Chcem touto cestou podakovat HLAVNE cloveku s nickom Si, za to ze som sa vobec do kurzu dostal ! Povodne tam mal byt on, ale nie z jeho viny mu to nevyslo a tak to nechal mne. Si VDAKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nikdy na to nezabudnem !!!
Dalej chcem podakovat Beusovi, ktory mi pomahal pocas kurzu, ked bolo treba ! Beus - DIKY za vsetko a myslim, ze sme tam spolu zazili KOPEC zabavy
Verim, ze to bude i nadalej pokracovat na linkach ! 
No a moja posledna vdaka, no ROVNAKO dolezita patri nasim instruktorom: panom LINNEROVI, PIPISOVI a SULEKOVI.
Vdaka !
Chcem este doplnit, ze podla nasich instruktorov sme patrili medzi najlepsich v kurze, kde sme figurovali ako clenovia klubu PMaRD. Znamena to, ze sme vytvorili myslim si DOST dobre podmienky pre prijatie dalsich clenov do kurzu.
Hanbu sme nespravili, skor naopak !
Takze kto bude mat zaujem, moze skusit ist v nasich slapajach.
Stoji to za to !!! ;)))Jo... a teraz to najdolezitejsie z mojej strany:
Chcem touto cestou podakovat HLAVNE cloveku s nickom Si, za to ze som sa vobec do kurzu dostal ! Povodne tam mal byt on, ale nie z jeho viny mu to nevyslo a tak to nechal mne. Si VDAKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nikdy na to nezabudnem !!!
Dalej chcem podakovat Beusovi, ktory mi pomahal pocas kurzu, ked bolo treba ! Beus - DIKY za vsetko a myslim, ze sme tam spolu zazili KOPEC zabavy
Verim, ze to bude i nadalej pokracovat na linkach ! 
No a moja posledna vdaka, no ROVNAKO dolezita patri nasim instruktorom: panom LINNEROVI, PIPISOVI a SULEKOVI.
Vdaka !
Martin
pro nevidomé jsou tím alespoň u nás v Praze vybaveny všechny vozidla MHD. Nevidomí má vysílačku
se šesti tlačítky:
1 a 2 pro autobusy, 3 a 4 pro tramvaje a 5 a 6 pro metro. Když zmáčkne 1 a 3 ozve se číslo linky a směr kterým daná linka jede. Když zmáčkne 2 a 4 ozve se "nástup nevidomého, prosíme cestující aby uvolnila místa k sezení" Když zmáčkne 5 zapípají "turnikety" ve vestibulu aby nevidomí věděl kde jsou eskalátory. Když zmáčkne 6 ozve se asi tohle "pravý eskalátor jede dolů, prostřední stojí a levý jede nahoru".
telenique:Poslední dodané autobusy do Prahy stály přesně v Kč (Aktuální kurz koruny je 75Kč-100Sk
Karosa B931E-4 557 918 Kč / 5 697 397,5 Sk
Karosa B941E-5 991 682 Kč / 7 489 602,5 Sk
Karosa Citybus-7 614 859 Kč / 9 518 537,75 Sk Citybus kloubový-asi 11 000 000 Kč / 13 750 000 Sk
Pokud se nepletu tak nové soupravy metra M1 dosud stály 200 000 000 Kč od příštího roku budou stát už 225 000 000 Kč. To jsou už dobrý sumy:-)