Reply on: sommelier #43369:
no ja neviem, ty prepalis kruhovy objazd rovnakou rychlostou akou by si siel cez klasicku neriadenu krizovatku po hlavnej ceste ?PS: to mas tak rozbite myslenie alebo preco nevies odpovedat v jednom prispevku a musis ich pisat tak vela za sebou ?

pista
http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2005032001
?