Spectre, potom asi fakt kupovat uz len TAMy (ktore maju tiez aj neake tie chyby...), ale urcite viac verim karose, ako neakemu serblu, ktorych som videl zopar ist polievajuc za sebou cestu naftou...
To ze raz niekto nahodou zbada 207 a naahodou je aj prazdna...to je fakt naahoda 

cez den nemozem byt dlho...iba vecer
aj beus, si, bon-cu...
Kami
All> mam tie fotky z kalamitky - 6618 skrizeny zo vsetkych stran, zapriahnuty za Nissanom a po vytiahnuti, plus zaciatok kolony na Kramaroch a na Prazskej. Z BBDS GO mam interier I280 (z 1998) a zvonku LC735 (2001)
Spectre> vytlacil som si a nestacim sa cudovat ...