Reply on: BMko #42874:
Modrogumnieš (konštatovanie, bez otáznika). Čo sa pamätám, tak za celú dobu môjho jazdenia som nemal problém s nevidiacim, ktorý cestoval niekde inde, než za kabínou vodiča. Pri vystupovaní vystrčil z dverí bielu palicu, párkrát s ňou zamával a bolo. Nevidiaci totiž nie sú nesvojprávni, oni len nevidia. A nepotrebujú mať každý krok svojho života nalinkovaný predpismi, toto potrebujú len vykonávatelia povolaní, v ktorých sa obvykle nosí uniforma.
Ámos Keynes
Re #42809 BMko: To som rád. Veď sa mi to aj na teba nejako nezdalo.
Re #42834 petert: Odkiaľ si došiel na to, že nové Ikarusy majú problém ísť 70km/hod. A postav vedľa seba trol a bus a zistíš kto rýchlejšie akceleruje. To, že sú trolejbusy spomalované na križovaniach a výhybkách nie je vina trolejbusov ale istého ing. ktorý to zrejme nievie robiť. Skús kuknúť iné mestá ako rýchlo sa jazdí cez križovania tam.
A aj busy aj tbusy majú jazdiť maxi 55km/hod pokiaľ sa nemýlim.