Reply on: si #42647:
Myslimze v momentalnej situacii je to velmi dobry napad, na nejaky cas jednoducho forum pozastavit a hotovo. Suhlasim. Samozrejme len na isty cas, nie na furt
... Chcelo by to opravit alebo dat VP cislu 6231 !!!!(ak sa nemylim) ....
nndro
TOTO NIE JE STRANKA Dopravneho
Podniku
Bratislava )))!!!!!!!!
Chapes ???
A co ze ta ignoruju .... ja ti seriem na bezdomovcov... aj oni su ludia ..ako ty alebo ja alebo ako my vsetci !!!! Sa poser !!! Ked nevies byt trosku tolerantny voci ostatnym !!!!
Daj si PRASKY !!!!! Slahnisi E-cko !!! Sfetuj sa !!! mna nebavy toto furt dokolecka citat tvoje pripomienky o VOLVACH A O PREDNYCH DVERACH !!!!! Ked chces nastupuj LEN TY prednymi dverami !!!! !!!!! Kaslem na teba !!! ? ☠ ☠ ☠ ☠ ☠ ☠ ☠ ☠ ☠