Rad by som vas upozornil na chybu, ktoru mate v novinkach :
"Prvou súpravou T3G, ktorá akusticky hlási zastávky, je od 21. marca 2005 súprava #7939+7940."
To cislo ma byt pocitam 7839+7840 ?
"Prvou súpravou T3G, ktorá akusticky hlási zastávky, je od 21. marca 2005 súprava #7939+7940."
To cislo ma byt pocitam 7839+7840 ?
Naviac nikde v článku som nevidel, že aj keby po moste jazdili autá, tak by jazdili po električkovej trati.
papuca
potom, asi po 6 rokoch prisla zmena. nova pani starostka nepoznala frazicku „neda sa“. ked bolo treba, vybavila aj certa. aj na vlastne naklady casto zobrala auto a behala po uradoch a kade tade po slovensku a europe, az kym nevybavila aspon nieco. radnica sa znovu srekonstruovala, cesty lepsie opravili a spravila sa kampan, ktora malu obec trocha predstavila turistom. ludia, ktori boli zodpovedni za cistotu a udrzbu nemohli len tak postavat a uz za bieleho dna popijat. muselo sa makat a k sebe vyberala tych ludi, ktori nie len ze chceli zarobit, ale praca ich velmi bavila a aj ked nebolo prave na odmeny, ludia s nasadenim pracovali dalej.dnes, je tam pekne, relativne cisto a hlavne, zacali sa tam ubytovavat v zime liziari, v lete horali ;o) a co sa stalo, ludi a aj dedina na seba zacala trocha zarabat. dokonca mnohi zapadni turisti niekedy uprednostnia hotel v centre mesta… a o tom je zlepsovanie sluzieb…