Reply on: m@rtin #41230:
Tak to jsem uklidnen. Doufejme, ze se temito vozy zacnou nahrazovat v prvni rade strasidelnicke a vokovicke hruzy.
Toto naozaj nie je doprava, skor by som to definoval ako ciesi modelove kolajisko, resp autodrahu v mierke 1:1. Management sa len hra a ked ich riadiace funkcie omrzia, tak jednoducho vytiahnu napajanie transformatora svojej hracicky zo sietovej zasuvky a zastrcia ju spokojne kamsi pod postel alebo ju strcia do komory...
Papyr
Ohladne neprejazdnosti Malostranskeho namestia - viem, ze KT prejde. Jednu z dvoch skusobnych KT tade predsa riadil Martyk