Reply on: NN #40351:
Markoff, okrem toho ze si arogantny blbec (aspon tak mi pripadas nielen vdaka tvojmu blogu, ktory sa mi hnusi), tak sa aspon priznaj, ze si (aj) NN..
? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?
? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ☠ ☠ ❤ ? ? ? ? ? ?
? ? ? ? ☺ ? ? ? ? ? ? ?

Jonny
http://www.imhd.sk/ba/index.php?w=3825242e29ef2f2e3222ef392b2e212c23ef34322f30332e213234efeeee
V tomto článku je to krásne vidiet pomer dotácie/strata resp. zisk a potom nech si každý odvodí ešte úroveň.....je to nezvratné......... ? ? ?