Reply on: Andy #40034:
Ja mám len blbý pocit, že doba sa možno zmenila, ale nie v DPB-tam je stale socík-mrhanie... ? ? ? ?
Mimochodom, aj keby sa tie zariadenia zachovali, tak mi vysvetli čo z nich by si použil do terajšieho systému.
Jonny
Ked prežívajú iné veci 15 rokov v DPB tak prečo nie ???
Ja viem, neladili by v inovovaných voznoch, ale hold, malo by sa šetrit ? ? ?
To mi vysvetli, prečo nie staršie reproduktory, každý prístroj má výstupi a každý reprák sa dá na také výstupy aj napojit ☺ ☺ ☺ ☺ ☺