2016 by mohla kľudne do Nitry. S takou supravou piatich vozov Bnp (056) by bola na zožranie. V prípade potreby sa dá použiť tiež Bix a úplne pri najhoršom aj Baafx. Ten by mohol jazdiť na konci vlaku ako služobný a na prepravu batožín. Samozrejme v úprave Lux. ?
Ta jednokolajka na Obchodna Straße je uplny nezmysel, urcite zasa niekto niecomu nerozumel. Neverim ze sa zjednokolajni. Vsak aj trat na Mostovej chcli zjednokolajnit a nakoniec sa od toho upustilo.
AD Nový Čas: čo chcú od nového roka ??? Šetriť ??? A čo robili doteraz ??? Ak toto nebolo šetrenie, tak to tu asi ostanú jazdiť dáke tri linky v 3 hodinových intervaloch a električky s trolejbusmi zrušia úplne ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?
d3k0: Veď ja nehovorím, že je to správne. Ale v tlači bola informácia, že na nákup a modernizácie vozidiel MHD pôjde v rokoch 2004 - 2006 2 miliardy korún. Takže tam, treba zarátať aj minuloročné plyňáky, T3Pčka, K2Sky a asi aj Go trolov.
Nie je to kacica Ale nie je to este schvalene, este sa da proti tejto hovadine bojovat
Re #39747 Ámos Keynes: Ale modernizacia je iba ciastocna - donekonecna nemozu posielat na GO plesnive sunky... Alebo sa mame do smrti vozit vo vysokopodlaznych vozidlach?
Ešte sa vrátim k výstavbe firmou IPR Slovakia na Predstaničnom.
Podľa článku v BA novinách by mali prísť o pavilón "B" ale koľajové napojenie bude zachované. V súčasnosti rokujú s múzeom dopravy o náhrade priestorov.
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
Juro