Reply on: dada #39081:
Mozno sa pokazil autobus, kto vie. Skus sa spytat na DBP. ?
?
Uz 3x som si siel pozret kedy mi ide tramvaj a hovno z toho, lebo niekto sa ponahlal a musel tam nadrbat tie cestaky z 23.12. 4 dni vopred !!!
Iny pristup...
?
VLK
toš to viem, nachádzajú sa tam totiž ešte aj dnes staré textové riadkové tabule, čo je neporovnateľné s dnešnými grafickými tabuľami...
VLK