Reply on: Ámos Keynes #38552:
So spamom problem nemas, ale s gramatikou riadny.. Ako mozes chciet aby ta ludia brali vazne?? ? Btw zavisi to prave od toho, ci sa dakde na webe nachadza tvoja adresa. Ked ju sem nepises tak sa necuduj ze ti nic nechodi. Tvoje stastie.
Kami
Nad danou na MHD som uvazoval aj ja. Pri splatke naraz by nepresiahla dnesne cestovne (6000 Sk) a tiez by sa splnil tvoj sen a cezpolni by platili viac.
Ak tak poznas FD, rozpis kriteria a ich - pocet trvale byvajucich, prechodne, ziakov, potkanov
btw: pobyt bez adresy je vhodny akurat pre bezdomovcov.