Reply on: Zdenko #38230:
bohužial, my sme sa tak detailne zaoberali časmi dávno minulými, že naraz prišiel koniec roka a na časy minulé nezvýšil čas, a takto to bolo aj na ZŠ, aj na SŠ ?
ktovie ake by sme mali EVC...
WC-123AB

to som rad ze to nakoniec premenovali na Bratislavu ? ?
spokojný čitateľ
Dnes by malo byť na Námestí SNP nejaké zhromaždenie vysokoškolákov aj stredoškolákov (protestovať vraj budú aj proti novým maturitám). Myslíte, že nebude potrebné odtiaľ odkloniť električky?