Dakujem tym, co zhruba odpovedali na "zvedave" otazky.
Konkretne ako funguje rozbeh elin a trolejbusov, ake su pritlaky zberacov na trolej, preco niekedy stava sa po pri elinach,ze sa nerozbehne hned, ale je pocut iba roztocenie motora naprazdno.
Nemam cas konkretizovat otazky, ktore by ma zaujimali. Idem na 6h do roboty do RD BA hlavne. V depe net nemame a mame robotu elekt.strednej ES ozivujeme masinu so 4 motormi na kazdej osi, s 2 chladiacimi ventilarormi TM /trakcne motory/ , strecha 2 zberace + odporniky + 4 motory chladenia odpornikov atd. Samozrejme kazde hnacie vozidlo to ma trosku inac v strojovni aj v systeme.
Ak by mal niekto zaujem tak nech sa paci.
Vsetko OK Ti , co dnes pracuju. Hura konecne sa mozno dockame aj fajrontu do 17hod. ? ? ? ?
Konkretne ako funguje rozbeh elin a trolejbusov, ake su pritlaky zberacov na trolej, preco niekedy stava sa po pri elinach,ze sa nerozbehne hned, ale je pocut iba roztocenie motora naprazdno.
Nemam cas konkretizovat otazky, ktore by ma zaujimali. Idem na 6h do roboty do RD BA hlavne. V depe net nemame a mame robotu elekt.strednej ES ozivujeme masinu so 4 motormi na kazdej osi, s 2 chladiacimi ventilarormi TM /trakcne motory/ , strecha 2 zberace + odporniky + 4 motory chladenia odpornikov atd. Samozrejme kazde hnacie vozidlo to ma trosku inac v strojovni aj v systeme.
Ak by mal niekto zaujem tak nech sa paci.
Vsetko OK Ti , co dnes pracuju. Hura konecne sa mozno dockame aj fajrontu do 17hod. ? ? ? ?
Spectre
Motory:
-Autobusy majú vždy jeden vzadu okrem Ik280 a 283 ktoré majú motor pred druhou nápravou.
-Električky majú 1 motor na každú os.
-Trombelusy majú 1 motor (14Tr a 21Tr) a 2 motory (15Tr)
Električky:
Hádam ti odpovie BM, alebo niekto znalý
Zabezpečovacie zariadenie:
Kde žiješ, v BA na MHD nič také nie je
Jo... ostatné otázky skús formulovať trošku presnejšie.