Bože môj, vy ste doteraz neprišli na to, prečo náhradná doprava nikdy nenadväzuje? To je predsa úplne jasné, keby nadväzovala, tak by na zastávkach čakalo menej ľudí a DPB by mal pocit, že nemá žiadnych zák, pardon prepravný substrát.

cestujúci dostal vo voze kopanec do hlavy???
... pokial to niekto chape inak, tak sa ozvite ?
Piol
http://www.karloveskerameno.sk/lokalita.asp
Pekné domčeky ale človek čo programoval ten web sa asi do mhd vyzná
"Prístup mestskou hromadnou dopravou je umožnený viacerými spojmi. Sú to napríklad električky 1, 4, 5, 9, 12, 17 a autobusy 32, 29, X1."
Asi opísal zo zastávky čísla a nevšimol si že X1 je náhradná doprava
? ?