Reply on: yale #37462:
"na Safarikovom namesti sa napoji nova radiala." Keďže radiála sa napojí na CMO na jej juhozápadnej strane, kde je v súčasnosti len jedna radiála (dúbravská) oproti trom na severovýchode (račianska, vajnorská, ružinovská), situácia sa nezhorší, naopak táto nerovnovážnosť sa zmenší a linky sa nebudú musieť v centre otáčať, ale budú môcť cez centrum prechádzať.
Snad sa k tomu niekto fundovane vyjadri.
fobust
Tento tvoj prispevok jasne svedci o tom, ze vies velike nic. Dal si si vlastenca! Tvoja odbornost na riesenia verejnej osobnej dopravy je nulova, co si sam svojim prispevkom jednoznacne a nevyvratitelne potvrdil.