Beus: si dalsi, ktory si nerefreshoval cache...ten napis tam uz davno neni!!
Ten Ikarus 280 je velmi pravdepodobne naozaj povodom bratislavsky; ak sa dobre pamatam tak nejaka starsia seria, ktora dnes uz v BA nejazdi. 48xx. Kedysi jazdieval na linke 15 sidl. A. Trajana - centrum - stanica - A.Trajan. Alebo naopak? Uz ani neviem, do Piestan chodievam len raz za mesiac.
) supravu 7727+28... a zdalo sa mi to cudne tak som to napisal sem...
ale nie... len skoro.
Ale dufam, za aj odtatni ti povedia, ze tam nemusi byt...dufam
tbc
ak by si ponechal 3. zast. od centrumu do mesta tak je to ok