Ehm to predtzm bola Re#36725...
?
Inak jak sledujem anketu tak vedie 50-tka.
Ani 95 v okoli Antolskej nie je na zahodenie... ?
?
Inak jak sledujem anketu tak vedie 50-tka.
Ani 95 v okoli Antolskej nie je na zahodenie... ?
Tomáš
PS: A tiez je haluz, ze ked mal kamos zlomene obidve ruky a nemal sa jak drzat a samozrejme v autobuse plno dochodcov a vsetci sa zrazu otocili o 180 stupnov, len aby chlapca nemuseli pustit! Otvdety sa aj ja otacam ?