Reply on: Vševedko #36356:
Ja tiez musim nosit "uniformu" a tiez som si vsetky jej sucasti musel kupit sam
Mam tri biele plaste, dvoje nohavice, dva fonendoskopy, 20 parov bielych ponoziek, 10 bielych triciek a 2 pary ortopedickych slapiek
Aspon par triciek keby mi niekto venoval, tak sa nebudem vzpriecat
ale to nič, ani ja som ešte nevidel hady ***ať a neplačem pre takú hlúposť :-);-)
DuPe
Problem je skor v tom, ze ked uz rovno satu, tak komplet. Rozhodne sa kosela za rovnosatu povazovat neda, ved ju pod svetrom ani vidiet nebude. Uz vidim ako bude pri minus 10 vodic len v koseli s kratkym rukavom... ?