Reply on: galiyosha #36353:
No som zvedavy ze co z toho bude nakoniec. Len aby sa potom tunajsi diskusni dopravopati este netrhali o to, aby si pod rukou ukoristili tu fasa kosielku, ako beusaci nosia
ale to nič, ani ja som ešte nevidel hady ***ať a neplačem pre takú hlúposť :-);-)
)
Andy
Re #36338 Tomáš: Však hovorím, ak je zamestnávaťel blbý a nenavrhne prijateľné náhradné riešenie problému, tak u neho nepracuj a nájdi si iného.