Reply on: Tomáš #36334:
Ak máš nejaký jedinečný problém, tak si to s nimi nejako vyrieš a ak sa ti nimi navrhnuté riešenie nepáči, nemusíš u nich pracovať, môžeš si nájsť miesto, kde to vyriešia podľa tvojho. To platí aj pre Tesco, DPB a aj všetky iné firmy. A ak sa Ti nepáči inde, môžeš začať podnikať a nikto Ti rovnošatu predpisovať nebude.
COLOR
katoo: Za predpokladu ze na zastavke Kastielska stoja linky 201 a 202 tak by som na Hlavnu stanicu bral radsej 201