JOEY: Ta 4ka, ak to boli t3sy, tak som ich videl uz v piatok :):):) Bol som prvy.. Nuz poobede ked som ju po meste nahanal tak uz nepremavala
. Asi robi len rannu spicku..
. Asi robi len rannu spicku..
. Asi robi len rannu spicku..
dietatko
28.10.2001 18.04:41 Beus: Niekedy pred vianocami asi, vtedy skonci kurz a zacne zacvik
ked si pozorne pozres bon-cuovu stranku bon-cu.host.sk tak tam najdes odpoved na svoju otazku :-))