Reply on: TeBeCe #36070:
mail... 
Re #36075 Duskydadusky: Ak si planujes este dnes kupit elektricenku, tak to urob. Potom napis DP nejaky list, uved tam, ze si uz dlhsie obdobie poctivo a pravidelne kupujes elektricenku, a ze teraz si jednoducho zabudol, vyfuklo ti to z hlavy, a ze dalsiu uz mas kupenu (pripadne mozes prilozit kopie kuponov, ak mas). Niekto mi vravel, ze sa mu presne toto stalo, a toto urobil, a pokutu mu odpustili (vratili mu ju, lebo uz zaplatil). Nezarucujem uspech, ale za pokus to stoji.
fobust
Co my na to je irelevantne. Ale osobne by som skusil napisat priamo na DPB s opisom situacie, prilozenim kopie kuponu (pripadne aj vsetkych starsich kuponov, aby videli ze naozaj ste poctivym cestujucim). Potom uz iba zalezi od toho, ci to dostane ro ruk normalny clovek, ktory si to aj precita a nieco urobi, alebo niekto kto to smari do smetiaku. Ja by som to rozhodne skusil.