Reply on: TeBeCe #36070:
mail... 
Re #36075 Duskydadusky: Ak si planujes este dnes kupit elektricenku, tak to urob. Potom napis DP nejaky list, uved tam, ze si uz dlhsie obdobie poctivo a pravidelne kupujes elektricenku, a ze teraz si jednoducho zabudol, vyfuklo ti to z hlavy, a ze dalsiu uz mas kupenu (pripadne mozes prilozit kopie kuponov, ak mas). Niekto mi vravel, ze sa mu presne toto stalo, a toto urobil, a pokutu mu odpustili (vratili mu ju, lebo uz zaplatil). Nezarucujem uspech, ale za pokus to stoji.
Beus
Re #36012 Jenki: Hm, ktovie ako to nakoniec vlastne bolo...kazdopadne, aj ja viem ze prve overovacie vozy sa bastlili z kadecoho, pretoze domace komponenty jednoducho este neexistovali
S tachografmi - neviem, ale mozne je aj to, ze len kolecka boli ciachovane v milach, a ked to na nich nebolo napisane, vsetci si mysleli za su to kilometre, a tak by sa mozno oblbovat dalo
Kazdopadne, velmi rad by som zistil viac o tom, ako to bolo vlastne s tymi vozmi, prevodovkami, napravami, atd...